Людям з порушення зору Звичайна версія

Оголошення про проведення безпосереднього продажу 20 (двадцяти) одиниць основних засобів АТ «ВТБ БАНК»

2020-08-07

Частина майна (активів) АТ «ВТБ БАНК» що пропонується до продажу перебуває у використанні або передано в оренду.  Перелік майна містить початкові ціни. Банк залишає за собою право на реалізацію майна за найбільш вигідною пропозицією.  

 

Ознайомитись з майном, що підлягає продажу, та оформити заяву на його придбання можна у робочі дні з 10:00 до 16:00 години (перерва з 13:00 до 13:45) за адресою: м. Київ, бул. Тараса Шевченка/вул. Пушкінська, 8/26 за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку – Погрібний Сергій Борисович , ном. тел. + 380 (44) 499-88-88, моб.тел. +38 (093) 993-29-92, ел. адр.: Sergey.Pogrebnoy@vtb.com.ua

Перелк майна для реалзац - 20 одиниць.xlsx


Для придбання майна необхідно надати заяву на ім’я уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію банку за встановленою формою. Потенційний покупець отримує рахунок-фактуру на оплату майна, оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок банку отримує придбане майно за актом приймання-передачі або видатковою накладною.

(Заява вд фзично особи на придбання майна.docx

Заява вд юридично особи (фзично особи-пдпримця) на придбання майна.docx

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно та поверненню не підлягає.