Людям з порушення зору Звичайна версія

Працюючі іпотечні кредити 10 банків втретє виставлено на торги 24 квітня

2020-04-22

До складу пулу увійшли 952 кредити, забезпечені іпотекою. У якості забезпечення виконання зобов’язань за цими кредитам в іпотеці знаходяться квартири, будинки, нежитлові приміщення, земельні ділянки, майнові права на житлову нерухомість. 56% заборгованості номіновано в гривні. Прострочка за кредитами складає не більше 3 місяців, а отже ці кредити - обслуговуються. Подібні портфелі кредитів досить рідкісне явище для неплатоспроможних банків і, в разі придбання, такий портфель може стати хорошою інвестицією.

Усі кредити раніше виставлялися на індивідуальні торги, але не були викуплені, тому нині продаються у складі пулу. Вони виставляються на продаж у зв’язку із завершенням строку ліквідація більшості банків, на балансі яких перебувають.

Початкова ціна лоту – 284,51 млн грн.

Торги відбудуться на електронному майданчику ProZorro.ПРОДАЖІ за голландською моделлю аукціону. У ньому можуть взяти участь юридичні та фізичні особи.

Детальна інформація про лот GL3N217147 – на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за посиланням. Умови участі в аукціоні також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням. Потенційні покупці можуть ознайомитися з матеріалами кредитних справ у складі пулу у віртуальній кімнаті даних або у кімнаті даних в приміщенні банку.