Людям з порушення зору Звичайна версія

Черговий пул кредитів юросіб виставлено на торги

09.12.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

27 грудня у системі ProZorro.Продажі заплановано аукціон з реалізації пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі АТ «ВТБ БАНК».

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

До складу пулу увійшли права вимоги за 25 кредитами юридичних осіб.

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 7 років. Загальна заборгованість за договорами склала 1 778 млн грн. За 19 кредитами тривають судові провадження, 2 кредити перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 377 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

У забезпеченні за кредитами комерційна та житлова нерухомість, земельні ділянки,  цінні папери,  товари в обороті, фінансова порука, майнові права, обладнання. Проте чимало кредитів мають проблеми із заставою через банкрутство чи ліквідацію заставодавців.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Детальніша інформація про лот (GL3N013704) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.